NEWSLETTER 05/2021

28.05 2021

NOVINKY

EMERSON ROADSHOW TOUR 2021

V souladu se všemi nařízeními a při důsledném dodržení hygienických pravidel proběhla 12. 5 až 13. 5. 2021 technicko-obchodní prezentační akce pořádaná našim významným partnerem. EMERSON Roadshow Tour 2021 se za VALVE CONTROL, s.r.o. zúčastnili pánové Libor Feiler a Ivo Mikulec. Po dlouhé době byla opět možnost k představení technických novinek a osobnímu projednání aktuálních obchodních případů a připravovaných projektů.


KULOVÉ KOHOUTY PEKOS - ZÁKAZNICKÉ ŘEŠENÍ

Automatizace postupuje ve všech výrobních procesech a to s sebou přináší vyšší technické požadavky také na ruční armatury. Aktuálně pracujeme na dodávce kulových kohoutů PEKOS pro chladící systémy, kde je ruční ovládání kombinováno se systémem uzamykání a snímáním koncových poloh ROTECH. U všech pozic je použito prodloužení hřídele pro možnost instalace pod izolaci.

REALIZOVANÉ PROJEKTY

KLÍNOVÁ ŠOUPÁTKA S KONCOVÝMI SNÍMAČI

Dalším příkladem zákaznického řešení na míru byla květnová zakázka s ručně ovládanými klínovými šoupátky se snímáním polohy. Šoupátka byla osazena elektromechanickými snímači koncových poloh DPDT s kladkou od výrobce Honeywell. Po úspěšné montáži a odzkoušení byla šoupátka odeslána na místo montáže.