NEWSLETTER 07/2021

30.07 2021

NOVINKY

PŘÍPRAVA NOVÉHO CENÍKU

Ceny materiálů a dopravy se stále vyvíjí. Proto nebylo možné připravit tištěnou verzi ceníku ve formě, jak ji znáte a používáte při každodenní práci. Termín vydání kompletního ceníku plánujeme na září 2021, papírová verze bude následovat a k dispozici bude v říjnu. Do této doby máte plnou podporu našeho obchodního týmu, který zpracovává konkrétní požadavky a předkládá aktuální cenové nabídky obratem

REALIZOVANÉ PROJEKTY

DODÁVKA PRO ZÁSOBNÍKY ZEMNÍHO PLYNU

Zkrácení doby výroby umožnilo provedení přejímky projektu POVAL-2021-11-000799 před původně plánovaným termínem. Po bezchybných zkouškách a úspěšné kontrole klientem byla zakázka expedována v posledním červencovém týdnu. Pneupohony Air Torque se speciální povrchovou úpravou jsou ovládány bistabilními ventily ASCO s tělesem z nerezové oceli. Pro případ výpadku řídícího napětí nebo stlačeného vzduchu jsou součástí kompletů ruční převodovky Rotork - Alecto. Sestavy pneumaticky ovládaných armatur budou instalovány u zahraničního zákazníka v provozu skladování zemního plynu.

REGULAČNÍ KLAPKY OMAL

Na aktuálním projektu našeho dlouholetého zákazníka, který se zabývá řešeními optimalizace hospodaření s energiemi v energetických a průmyslových provozech, jsme se podíleli návrhem a výrobou regulačních klapek. Naše červencová dodávka zahrnovala měkkotěsnící centrické klapky OMAL s dvojčinnými pneupohony. Regulace byla řešena digitálními pozicionéry VT3300 se zpětnovazebním modulem PTM.