NEWSLETTER 09/2021

01.10 2021

NOVINKY

KONCOVÉ SNÍMAČE DO EXTRÉMNĚ NÍZKÝCH TEPLOT

Představujeme nový typ elektromechanického koncového snímače v boxu od výrobce ROTECH, vhodný pro okolní teplotu až - 60°C. Hliníkový box je osazen dvěma snímači Crouzet - typ SPDT a je vhodný pro použití v prostředí s nebezpečím výbuchu II 2G Ex db IIC T6/T5/T4 GbII 2D Ex tb IIIC T80/95/105°C Db. 

                         

ASCO TENIS CUP

Společnost VALVE CONTROL, s. r. o. se každoročně podílí na organizaci tenisového turnaje ASCO CUP. Letošní 12. ročník se hrál v nádherném prostředí areálu HS Centrum v Piešťanech a z celkového vítězství se radovala dvojice v dresu Generi Šumperk.

FIREMNÍ DEN

První zářiovou sobotu proběhlo tradiční setkání zaměstnanců a jejich rodin. Tým restaurace Panoptikum nám připravil pestrý raut a každý si mohl vybrat podle své chuti. Ani tento rok jsme nezapomněli na děti, které se vždy těší na oblíbený skákací hrad. Letos se mohly na chvíli ponořit do virtuálního světa a vyzkoušet si nejmodernější VR technologii. Počasí nám vyšlo a u dobrého pití čas rychle utíkal. Už se těšíme na příští rok 😊

REALIZOVANÉ PROJEKTY

KULOVÉ KOHOUTY VALO S ELEKTROPOHONY

V měsíci září byla expedována zakázka elektricky ovládaných kulových kohoutů VALO VL521 s přivařovacím připojením. Nerezové armatury ve velikosti DN80 s elektropohony VALPES budou používány v režimu ON-OFF při výrobě octu spolu s dalšími ventily z naší dodávky.