NEWSLETTER 11/2021

03.12 2021

NOVINKY

REDUKČNÍ VENTILY VYC - 614

Nové přímo řízené redukční ventily od výrobce VYC Industrial, vhodné pro páru, plyny i kapaliny. Použití v prádelnách a čistírnách, varných kádích, textilních strojích, sušicích válcích, autoklávech, parních pecích, lihovarech, výměnících tepla, potravinářském průmyslu, chemických laboratořích a mnoha dalších. Redukční ventily jsou dostupné v provedení z uhlíkové oceli ve světlostech DN25-DN50 s přírubovým připojením PN16.

                          

                        

 

REALIZOVANÉ PROJEKTY

ZÁSOBNÍKY ZEMNÍHO PLYNU - MONTÁŽ

V listopadu jsme v provozu zákazníka dokončili instalaci a testování sestavy pneumatického ovládání AT-HT. Zařízení slouží k uzavírání potrubí DN500 při skladování plynu. Jedná se o řešení kompletně vytvořené naším technickým oddělením.

KLAPKY SWISSFLUID PRO VÝROBU OCTU

Zkouška a expedice sady elektricky ovládaných klapek SWISSFLUID SBP s centricky uloženým diskem a manžetou z PTFE  proběhla v měsíci listopadu. Klapky jsou ovládány elektropohony VALPES VS-BBPR se záložním zdrojem, který v případě výpadku napětí zajistí přestavení do definované bezpečné polohy. Armatury budou používány pro výrobu potravinářského octu.