NEWSLETTER 02/2022

01.03 2022

NOVINKY

VYLEPŠENÍ POZICIONÉRŮ VT-3400

U inteligentních pozicionérů řady VT-3400 dochází k technické změně, která přináší zlepšené diagnostické a provozní schopnosti. Inteligentní pozicionér VT-3400 prošel rozsáhlým vývojem hardwaru a softwaru, který umožňuje rozšířenou diagnostiku, pokročilé krokové testy a test částečného zdvihu (PST). Integrovaný displej přispívá k rychlému a jednoduchému nastavení a uvedení do provozu. Nový software zvyšuje rychlost výpočtu, reaktivity a dynamického výkonu pozicionéru. Model VT-3400 nepoužívá převody, čímž se snižuje mechanická hystereze a potenciální opotřebení. To vede k přesnějšímu polohování a nastavení pozice ventilu.

                              

ROZŠÍŘENÍ VÝROBNÍCH KAPACIT PEKOS

V centrále našeho partnera Pekos v Barceloně (Montmelo) probíhá výstavba nového provozu. Požadavky trhu trvale odráží nárůst automatizace procesů ve všech odvětvích, proto budou nové prostory o ploše 1500 m2 využity k rozšíření výroby a montáže všech variant sestav automatizovaných kulových kohoutů. Nová hala umožní navýšení současné skladové zásoby o větší množství armatur až do světlosti 24", včetně pohonů a veškerých komponentů pro automatizaci, které tak mohou být smontovány, otestovány a odeslány v průběhu několika dnů.

           

REALIZOVANÉ PROJEKTY

KULOVÉ KOHOUTY PEKOS S PŘÍSLUŠENSTVÍM

V předposledním týdnu měsíce února byly provedeny závěrečné testy elektropneumaticky ovládaných kulových kohoutů pro aktuální projekt ve společnosti BORSODCHEM. Podílíme se dodávkou kulových kohoutů PEKOS řady Z04. Armatury jsou ovládané jednočinnými pneupohony OMAL se snímači koncových poloh ROTECH. Všechny sestavy splňují požadavky zadání pro použití v prostředí s nebezpečím výbuchu