NEWSLETTER 05/2022

06.06 2022

NOVINKY

ŘADA PRODUKTŮ VALPES S MODBUS-RTU®

Další vylepšení pro čtvrtotáčkové pohony francouzského výrobce VALPES. Všechny typy spadající do této skupiny pohonů jsou od června 2022 kompatibilní s komunikačním protokolem Modbus-RTU®.

STANDARDNÍ TYP - FAIL-SAFE  BBPR - POLOHOVACÍ POZI - TŘÍPOLOHOVÉ A VÍCEOTÁČKOVÉ POHONY - NÍZKOTEPLOTNÍ PROVEDENÍ POHONŮ - POHONY PRO PROSTŘEDÍ ATEX a DNV GL

Pro další informace nás neváhejte kontaktovat.

SAF-T-CHANGE™ QDR™ RYCHLÁ VÝMĚNA POJISTNÉ MEMBRÁNY

Stále častěji se objevují požadavky zákazníků, kteří se potýkají s významnými finančními ztrátami ve výrobě. Trápí je složité výměny prasklých membrán. Proto byl vyvinut systém SAF-T-CHANGE QDR. Toto inovativní řešení zajišťuje minimální prostoje při výměně protrženého disku. Náhradní membrána je vložena na místo původní v krátkém čase. K výměně protrženého disku nyní stačí pouze 10s a zvládne ji jedna osoba. Není tak už zapotřebí několika hodin nebo dnů k výměně. SAF-T-CHANGE QDR  je k dispozici ve velikostech od 1/2" (12 mm) až do 44" (1120 mm). Konfigurace přírub je možná dle ANSI, DIN a JIS. Pro více informací nás kontaktujte.

    

REALIZOVANÉ PROJEKTY

KULOVÉ KOHOUTY VALO S ELEKTROPOHONY VALPES

Na závěr května jsme ukončili výrobu a proběhly zkoušky 384 ks sestav elektricky ovládaných kulových kohoutů. Kulové kohouty VALO s elektrickými pohony VALPES řady Premier budou použity v potravinářství. Instalace začne o letních prázdninách a samotné uvedení celé technologie do provozu je plánováno na podzim 2022.