NEWSLETTER 07/2022

09.08 2022

NOVINKY

NOVÝ KATALOG

Na webových stránkách naší společnosti je ke stažení nový katalog základního sortimentu. Pracovníci obchodního oddělení Vám rádi připraví cenovou kalkulaci pro konkrétní poptávku. Požadavky na info@valve.cz.

                                 

SERVIS A DODÁVKY PRO SLOVNAFT BRATISLAVA

S časem letních prázdnin je spojen větší počet odstávek výrobních zařízení. Probíhají opravy a pro naše techniky to znamená více servisních výjezdů. Kontrolu a seřízení elektricky ovládaných klapek TTV DN600 jsme v červenci prováděli ve Slovnaft a. s. v Bratislavě.

REALIZOVANÉ PROJEKTY

PNEUMATICKÉ OVLÁDÁNÍ AIRTORQUE

21. 7.  byla ukončena výroba a úspěšně proběhla přejímka 17 kusů pneumatických pohonů AIRTORQUE s převodovkami ROTORK a ovládacími ventily ASCO. Dodávka slovenskému klientovi souvisí s dřívější zakázkou na vybudování systému pro zvýšení bezpečnosti provozu zásobníků plynu. V listopadu bude provedena montáž u zákazníka.

PNEUMATICKÉ KOHOUTY PEKOS

V červenci jsme dokončili práce a expedovali armatury s ovládáním pro Slovnaft a. s. Kulové kohouty PEKOS s prodloužením hřídele se speciální povrchovou úpravou, jednočinné pneumatické pohony OMAL, ruční převodovky ROTORK, solenoidové ventily ASCO série 551 a snímače Topworx. Vše splňuje podmínky pro použití v prostředí s nebezpečím výbuchu 2G/D a korozivním prostředí dle zadání.