NEWSLETTER 09/2022

05.10 2022

NOVINKY

VALPES MODBUS-RTU

Otevřený protokol pro komunikaci mezi zařízeními. Každá linka RS485 umožňuje propojení zařízení master až s 31 zařízeními slave na maximální vzdálenost 1200 metrů. Architektura "master-slave" Modbus-RTU nabízí velkou provozní flexibilitu. Pomocí repeaterů umožňuje Modbus-RTU připojit k PLC až 247 pohonů.

Vytvoření sítě pohonů Modbus-RTU vyžaduje jen velmi malou úpravu infrastruktury, tedy pouze doplnění sériového propojovacího kabelu kompatibilního se standardem EIA-485.

Pohony Valpes Modbus-RTU lze integrovat do jakékoli stávající sítě PLC s využitím různých komunikačních protokolů.

- pohony od 10 do 2400 Nm 
- jednoduchá a efektivní technická architektura
- snadná integrace do stávajících instalací
- přístup k jakémukoli typu sítě prostřednictvím bran
- vysoká spolehlivost

ASCO CUP 2022

Za podpory VALVE CONTROL, s.r.o. se již potřinácté konal tenisový turnaj dvojic. Ke spokojenosti všech účastníků se nevyplnila špatná předpověď meteorologů a počasí v Piešťanech bylo téměř ideální. Vítězem letošního ročníku se stali reprezentanti společnosti AMT automatizácia.

 

REALIZOVANÉ PROJEKTY

ELEKTRICKÉ KLAPKY COLOSSUS

V září jsme dokončili všechny práce na projektu pro zákazníka z oblasti energetiky. Dodávka zahrnovala sestavy uzavíracích klapek TTV řady Colossus s dvojitou excentricitou v dimenzích DN100 – DN300 z nerezové oceli. Parametrům ovládacího systému zákazníka přesně vyhověla námi navržená varianta elektrických pohonů VALPES.