NEWSLETTER 08/2023

06.09 2023

NOVINKY

KULOVÉ KOHOUTY PEKOS DO DN900 SKLADEM

Okamžitá dostupnost kulových kohoutů až do světlosti 36" (DN900) v tlakových třídách PN16 až PN420. Je tak možné reagovat na náročné požadavky zákazníků takzvaně „na poslední chvíli“. Dostupné skladové zásoby jsou připraveny k okamžitému dodání ve skladu PEKOS.

TECHNICKÉ INOVACE KE SNÍŽENÍ FUGITIVNÍCH EMISÍ

Při správné instalaci poskytuje držák membrány spolehlivé řešení a celkové utěsnění procesu, špatné vyrovnání protipřírub však může způsobit nerovnosti dosedacích ploch, což může mít za následek netěsnost procesu a uvolňování procesního média do atmosféry. Neustálé zlepšování v procesním průmyslu má za cíl předcházet uvolňování fugitivních emisí z výrobních zařízení. Místní legislativa v oblasti životního prostředí je rok od roku přísnější a nedávné technické inovace tak pomáhají procesnímu průmyslu s řízením nevyžádaných emisí. Zařízení s průtržnými membránami významně přispívají k bezpečnosti procesů.

POHONY VALPES DO VYSOCE AGRESIVNÍCH PROSTŘEDÍ

Agresivní okolní prostředí vyžaduje vysokou úroveň ochrany. Pohony Valpes je možné dodat se speciálním nátěrem navrženým tak, aby odolal i těm nejagresivnějším prostředím. Nabízíme celou řadu elektrických pohonů ve shodě  s Asociací pro certifikaci a kvalifikaci antikorozních nátěrů (ACQPA) dle normy NF EN ISO 12 944-1, třída "vysoké odolnosti". Provedení pro námořní použití je k dispozici pro všechny pohony řady V.

REALIZOVANÉ PROJEKTY

ELEKTRICKY OVLÁDANÉ KLAPKY TTV

U našeho zákazníka z oblasti chemického průmyslu byla spuštěna rekonstruovaná čistírna odpadních vod. Naší dodávkou jsou mezipřírubové uzavírací a regulační klapky TTV v dimenzích DN800 a DN500 s elektrickým ovládáním pohony VALO. Vzhledem k neagresivnímu prostředí jsou všechna tělesa i disky klapek ze základního materiálu GGG50.