NEWSLETTER 10/2023

15.11 2023

NOVINKY

DNOVÉ KULOVÉ KOHOUTY PEKOS

Dnové kulové kohouty jsou určeny k použití na dně nádrže, ať už cisterny nebo stacionárního zásobníku. Slouží jako hlavní uzavírací element nádoby pro vypouštění nebo odběr vzorků. Jsou navrženy s nakloněnou hřídelí, která umožňuje jednoduchou montáž pohonu a zaručuje dostatečný prostor mezi nádrží a pohonem. Dnové kohouty jsou dostupné ve světlostech DN40-DN250 a tlakových třídách PN16/40.

Vlastnosti:

 • minimální vzdálenost mezi koulí a dnem nádrže
  - nakloněná konstrukce hřídele usnadňuje montáž pohonů
  - FIRE-SAFE design
  - k dispozici  v provedení s kovovými sedly pro provoz s abrazivními médii
  - speciální materiály na vyžádání
  - lze dodat s otopným pláštěm

NOVINKY ROTECH

18. 10. jsme u nás přivítali zástupce dlouholetého obchodního partnera – společnosti Rotech Systemkomponenten GmbH. Pánové Bastian Rüger a Marco Battaglia prezentovali našemu týmu informace o změnách a novinkách ve výrobním programu koncových snímačů a příslušenství k pneumatickým pohonům. 

REALIZOVANÉ PROJEKTY

KLAPKY TTV S ELEKTROPOHONY AUMA

Pokračování projektu pro našeho zákazníka z oblasti petrochemické výroby bylo realizováno v několika fázích. V říjnu jsme tuto akci doplnili o další soubor automatizovaných armatur. Po úspěšné výstupní kontrole a zkoušce jsme expedovali sestavy centrických měkkotěsnících klapek TTV s elektropohony AUMA v rozměrech DN400 až DN700.