NEWSLETTER 11/2023

13.12 2023

NOVINKY

SNÍMAČE KONCOVÝCH POLOH PCR3SVAZLEDRG

Novinka v sortimentu společnosti ROTECH SYSTEMKOMPONENTEN. Kompaktní box koncových snímačů PCR3SVAZLEDRG s LED optickým ukazatelem. Box obsahuje dva elektromechanické snímače poloh sloužící k signalizaci koncových poloh armatur ovládaných čtvrtotáčkovými pneumatickými pohony nebo ručně. Napájecí napětí je oproti standardní verzi tohoto snímače (PC3SVAZ) dostupné pouze ve verzi 24V DC (20...30V DC) s elektrickým připojení pomocí konektoru M12 namísto kabelové průchodky. Box je vhodný pro rozsah okolních teplot od -25 do +85°C

 • 1. těleso -  Vestamid
  2. vrchní kryt - Macrolon
  3. hřídel - POM
  4. systém vaček - POM
  5. snímač 
  6. LED panel
  7. konektor M12x1
  8. montážní konzole
 •  

POJISTNÉ VENTILY VYC 385-395

Nové pojistné ventily od španělského výrobce VYC Industrial vhodné pro plynná i kapalná provozní média až do tlaku 70 bar. Ventil funguje jako automatický regulátor tlaku aktivovaný statickým tlakem na vstupu do ventilu. Ventily jsou dostupné ve 3 konstrukčních provedeních EP / AP / ES a dvou materiálových variantách z nerezové nebo uhlíkové oceli.

DOSTUPNÁ PROVEDENÍ 

EP -
UZAVŘENÉ VÍKO BEZ PÁKY
AP - OTEVŘENÉ VÍKO S PÁKOU 
ES -  UZAVŘENÉ VÍKO S PÁKOU

REALIZOVANÉ PROJEKTY

KULOVÉ KOHOUTY S ELEKTROPOHONY VALPES 
Pokračování projektu pro našeho zákazníka z oblasti potravinářství. V listopadu jsme tuto akci doplnili o další soubor automatizovaných armatur. Tentokrát se jednalo o leštěné kulové kohouty z nerezové oceli s mlékárenským závitem dle DIN 11851, ovládané elektropohony VALPES řady VRX. 

3-EXCENTRICKÉ KLAPKY S PNEUPOHONY 
V našem provozu v Nivnici proběhla v prosinci závěrečná přejímka zákazníka spojená se zkouškami sestav 3-excentrických klapek VANESSA DN150 až DN300 v tlakové třídě PN63. Klapky byly osazeny pneumatickými pohony BIFFI a kompletním systémem ovládání pro funkci ON/OFF. Po úspěšných testech ihned následovalo balení a expedice.