NEWSLETTER 02/2024

13.03 2024

NOVINKY

CERTIFIKACE ISO

V únoru prošla naše společnost VALVE CONTROL, s.r.o. úspěšně recertifikačním auditem mezinárodní sítě certifikačních orgánů IQNET pro certifikaci systémů managementu, během něhož bylo prokázáno, že i nadále splňuje všechny požadavky systému managementu kvality dle ČSN EN ISO 9001:2016.

KULOVÉ KOHOUTY PEKOS FULL TRUNNION - ZGS

Okamžitá skladová dostupnost kulových kohoutů PEKOS v provedení Full Trunnion ZGS s pevně uloženou koulí a sedly dotlačovanými pružinami a to až do světlosti DN300 (12"), dostupné v tlakových třídách PN16/PN40 nebo CL150/CL300. Je tak možné reagovat na náročné požadavky zákazníků takzvaně „na poslední chvíli“. Dostupné skladové zásoby jsou připraveny k okamžitému dodání ze skladu PEKOS.

REALIZOVANÉ PROJEKTY

3-EXCENTRICKÉ KLAPKY S PŘÍSLUŠENSTVÍM

Funkčními zkouškami jsme ukončili práce na zakázce, která je součástí projektu Future-proof waste disposal capacities for Wiesbaden. 3-excentrické klapky VANESSA DN900/PN16 s pneumatickými pohony BIFFI a kompletním systémem ovládání budou provozovány v oblasti technologie pro spalování obnovitelných paliv, jako je odpad, kaly z čistíren odpadních vod a biomasa.