NEWSLETTER 05/2024

12.06 2024

NOVINKY

CERTIFIKACE PED 2024

V květnu tohoto roku prošla společnost VALVE CONTROL, s.r.o. úspěšně certifikačním procesem TÜV SÜD Czech, během něhož bylo prokázáno, že naše společnost má zaveden a řádně udržován systém zabezpečování kvality (modul E1) v souladu s nařízením vlády č. 219/2016 Sb. (2014/68/EU). Obdrželi jsme oprávnění připojovat označení CE na námi dodávané průmyslové armatury kategorie II do velikosti DN100 a tlakové třídy PN100.

 

VELETRH ACHEMA 2024 

Technické novinky a inovace, kongresy, příležitost mnoha obchodních jednání na jednom místě, příjemná setkání s partnery. To vše nabízí ACHEMA v německém Frankfurtu nad Mohanem - tradiční veletrh firem z chemického, farmaceutického a energetického průmyslu, z oblasti péče o životní prostředí, biotechnologického výzkumu a výroby. Letos ve dnech 10. – 14. 6. a VALVE CONTROL nemůže chybět.

 

 

SORTIMENT VYC

Kompletní řešení pro průmyslové kotle od španělského výrobce armatur a příslušenství VYC Industrial, který disponuje všemi ventily a komponenty potřebnými k úplnému vybavení jakéhokoli kotle na trhu.

 

REALIZOVANÉ PROJEKTY

PNEUMATICKÉ POHONY S PŘÍSLUŠENSTVÍM

V měsíci květnu byly dokončeny montážní práce a proběhly úspěšné provozní testy a tlakové zkoušky armatur pro projekt „Kyzylorda Natural Gas Combined Heat Power Plant“. Sestavy elektro-pneumatických armatur tvořily excentrické klapky zákazníka o světlostech DN1200 a DN800 v tlakových třídách PN16/25. Klapky byly osazeny jednočinnými pneupohony QUIFER v rychlouzavíracím provedení s časem uzavření do 1 sekundy.