NEWSLETTER 06/2024

03.07 2024

NOVINKY

PEKOS SUPERDUPLEX

Okamžitá skladová dostupnost kulových kohoutů PEKOS ze superduplexních nerezových materiálů A995 Gr.5A  nebo 1.4469, pro použití ve vysoce korozních prostředích jako jsou například odsolovací zařízení, pobřežní a námořní aplikace nebo použití s hnojivy a některými typy kyselin.

LIHOVARNICKÉ APLIKACE 
VÝROBKY BS&B TANKSAF/FLAMESAF 

Ať už se jedná o destilační kotel, fermentor, skladovací nádrž, nebo jakoukoli jinou nádobu používanou v procesu destilace, lihovarské cisterny vyžadují z bezpečnostních důvodů odlehčení tlaku a podtlaku. Čerpání kapalin do / nebo z nádoby ovlivňuje tlak v nádrži. Stejně tak, pokud je nádoba umístěna venku, změny okolních teplot opět způsobí změny v tlakových poměrech nádrže. Pro řešení problematiky přetlaku a podtlaku nabízí společnost BS&B širokou škálu odlehčovacích i protiexplozicních zařízení vhodných pro většinu destilačních provozů a aplikací.

REALIZOVANÉ PROJEKTY

PNEUMATICKÉ POHONY S PŘÍSLUŠENSTVÍM

Poslední projekt pro jeden z tuzemských zásobníků plynu jsme ve spolupráci s naším partnerem realizovali na konci měsíce června. Byla dokončena montáž a provozní testy sestav. Pro tuto akci nejlépe vyhověly jednočinné pneumatické pohony Quifer a Airtorque, které budou kompletovány s kulovými kohouty v dimenzi 8a tlakové třídě ANSI Class 1500.