NEWSLETTER 08/2020

01.09 2020

NOVINKY

ZMĚNY V PRODUKTECH VALPES

Informujeme o následujících změnách:

1. Verze ER Failsafe (GS2) bude nahrazena novou verzí ER + BBPR (GS6) Axmart® počínaje lednem 2021

2. Verze VRX / VSX Failsafe (GS2) budou nahrazeny novými VRX/VSX BBPR (GS6) Axmart®

3. Pohon VT ve verzi 230V AC bude postupně vyřazen a nahrazen modelem Multivolt VT+
- elektropohony VT ve verzi 400V AC jsou zachovány
- žádná změna pro řady do prostředí s nebezpečím výbuchu VTX600 a VTX1000

VALPES AXMART

Údržba, ovládání a instalace pomocí komunikačního modulu AXMART® Bluetooth® se stává snadným úkolem. Po stažení aplikace Valpes Application AXMART® je k dosažení a ověření provozních testů pomocí tabletu nebo smartphonu zapotřebí pouze několik sekund. Údržba bude mnohem snazší, díky možnosti načtení provozních záznamů z elektropohonů rovnou na místě instalace. Díky AXMART® můžete každému pohonu přiřadit až dvacet opakovatelných úkolů. Jednoduché a efektivní z hlediska nákladů! Není vyžadován programovatelný logický automat (PLC) ani elektrický rozvaděč.

 

REALIZOVANÉ PROJEKTY

SERVIS ŠKODA MLADÁ BOLESLAV

V měsíci srpnu realizovali naši specialisté v závodě ŠKODA AUTO v Mladé Boleslavi pravidelnou kontrolu a servis 18ks elektrických pohonů řady VSX pro prostředí s nebezpečím výbuchu v provedení „FAIL SAFE“ se záložním zdrojem.

 

OPRAVA KULOVÉHO KOHOUTU TRUNNION ANSI CLASS 900

V uplynulém měsíci byla provedena oprava kulového kohoutu zákazníka v provedení Trunnion 10″ (DN250) v tlakové třídě 900lbs. Po přetěsnění a kompletaci armatury proběhla montáž pneumatického pohonu BETTIS, nastavení s řídící jednotkou DVC a úspěšná tlaková zkouška. Sestava byla odeslána na místo montáže v RWE Gas Storage v Lobodicích.

FIREMNÍ DEN

Poslední prázdninovou sobotu se v areálu STRONGO setkaly rodiny zaměstnanců a přátel VALVE HOLDING a. s. Radost dětem udělal skákací hrad, závodní simulátor a výborná zmrzlina. Dospělí si do pozdních nočních hodin užili pohodu při dobrém pití a jídle od PANOPTIKUM RESTAURANT.