NEWSLETTER 04/2021

30.04 2021

NOVINKY

VZORKOVACÍ SYSTÉMY SWISSFLUID

Pro český a slovenský trh dodáváme kompletní produkci švýcarského výrobce SWISSFLUID AG včetně uzavřených vzorkovacích systémů řady SSO. Vyznačují se maximální bezpečností při odběru vzorků pro osoby i životní prostředí. Přispívají ke zlepšení kvality procesů ve všech oblastech průmyslu.


CERTIFIKACE PED 2014/68/EU 

V dubnu tohoto roku prošla společnost VALVE CONTROL, s.r.o. úspěšně certifikačním procesem TÜV SÜD Czech, během něhož bylo prokázáno, že naše společnost má zaveden a řádně udržován systém zabezpečování kvality (modul E1) v souladu s nařízením vlády č. 219/2016 Sb. (2014/68/EU). I nadále jsme oprávněni připojovat označení CE na námi dodávané průmyslové armatury kategorie II do velikosti DN300 a tlakové třídy PN100.

REALIZOVANÉ PROJEKTY

KLAPKY PRO ENERGETIKU

Funkčními zkouškami jsme ukončili práce na zakázce, která je součástí projektu pro německou energetickou společnost UNIPER. 3-excentrické klapky VANESSA DN700 PN40 s pneumatickými pohony BIFFI a kompletním systémem ovládání budou provozovány v technologii kombinované elektrárny Scholven/Gelsenkirchen.